KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15978215
nr 1597 8215
Akvarell
Carl Roessler, Danviken Stockholm, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 53x59 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:15:56
100 kr
150 kr